Karrier

Nyitott pozíciók a Toyota Balogh-nál

Autószerelő munkatársat keresünk a régió egyik dinamikusan fejlődődő márkakereskedésébe.

Gyere és csatlakozz egy fiatalos lendületes csapathoz, akár azonnali kezdéssel.

karrier@baloghauto.com

Feladatok:

• Garanciális és garancián túli gépjárművek javítása, szervizelés
• Autóvillamossági és Mechanikai javítások
• Új gépjárművek átadásra való felkészítése
• Utólagos tartozékok -kiegészítők felszerelése

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Ügyfél-centrikus magatartás
• B kategóriás jogosítvány
• Megbízható önálló munkavégzés

Előny:
• Elhivatottság
• Szakmai érdeklődés
• Idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:
• Stabil munkahely
• Betanítás
• Vezetői támogatás
• Kultúrált munkakörnyezet
• Teljes munkaidő
• Hosszú távú együttműködés lehetősége

Munkavégzés helye: Miskolc

 Amennyiben megfelelsz a fenti elvárásoknak, és örömmel csatlakoznál egy dinamikus, maximális ügyfél elégedettség irányába elkötelezett csapathoz, várjuk jelentkezésedet!

E-mail: karrier@baloghauto.com

Top